Tuesday, October 1, 2013

Friendship Bracelets GIVEAWAY... / POKLANJAMO narukvice prijateljstva... _ CLOSED


I evo prilike da osvojite divne JP Friendship Bracelets narukvice projateljstva. Da, one koje smo pravili u predhodnom postu...


Dakle imaćemo 2 dobitnika. Jedan je za sebe i svoj najboljeg prijatelja osvojiti PINK&LILAC set, a drugi će za sebe i svog najboljeg prijatelja osvojiti MINT&PEACH set...

POTREBNO JE DA:

1. LIKE - ujete JP Friendship Bracelets FB page
2. LIKE - ujete  fRashion FB page
3. ostavite komentar na ovaj post sa svojim imenom, prezimenom i aktivnim mailom. 

A dobitnika biramo preko sajta RANDOM.ORG početkom sledeće sedmice!

PUNO SREĆE!!!

by Marina


translation by Aleksandra Paljić

92 comments:

  1. Anja Knih
    anchy_anchy4@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Esma Bosnjak
    esma_bosnjak@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. biljana savic
    biljana.savic.02@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Natasa Nikolic
    natassanikolic@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Vanja Runtic

    vanjaruntic@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Milica Marusic
    milica.marushic@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Marija Veljkovic
    marija84_vr@yahoo.com

    ReplyDelete
  8. Sofija Mirčetić
    sophiamircetic96@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Spela Anzeljc
    fashionobserver.peppi@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Ema Novakovic
    emily.gandalf@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Dvostruka radost ^___^
    Jelena Nikolic
    j.nikolic91@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Tijana Gazdic
    andjelkovic.tijana@gmail.com
    fb:Tijana Anđelković

    ReplyDelete
  13. Ivana Vasic
    inavasic@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Marija Srdanović
    marija_srdanovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  15. Radoslava Grujic
    radoslava.grujic@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Marija Ilic
    masacz48@gmail.com

    ReplyDelete
  17. prelepe su !
    Danijela Jankovic
    dnd030@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Miljana Smikic
    miljana.smikic@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Dolores Gubo Brkovic

    doloresgubobrkovic@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Divno!
    Milica Nikić
    petkovic.milica@gmail.com

    ReplyDelete
  21. anasurdilovic@yahoo.com

    :)

    Ana Šurdilović

    ReplyDelete
  22. Jelena Milojkovic
    principezica@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Srdjana Radakovic
    srdjana.apatin@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  24. Предивне су, М! И, оооо, да. Желим! Само због своје најбоље другарице, нисам алава, мајке ми. :)

    Ивана Маринковић Мандић
    jedanfrajeribidermajer@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Ivana Savic
    ivana91savic@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Jovana Milosevic
    jovanamilosevic91@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Tamara Korsos
    tamarakorsos@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Nina Zivkovic
    nina4n@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Milena Vucic
    milenica88@live.com

    ReplyDelete
  30. Marijana Prpa
    prpa.marijana@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Maja Alic Dudjik
    maja.alic@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Biljana Grujic
    biljana.ggrujic@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Milena Stanojevic
    msstanojevic@ptt.rs

    ReplyDelete
  34. Milica Djordjic
    mdjordjic89@gmail.com

    ReplyDelete
  35. Jovana Stankovic
    jethro_tull_jovana@hotmail.com

    ReplyDelete
  36. Jelena Ostojic
    OstojicJelena88@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Mihaela Varga
    vargamihaela8@yahoo.com

    ReplyDelete
  38. Elmedina Tirić
    elmedina__@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. Marija Stojisavljevic
    stojisavljevicm@live.com

    ReplyDelete
  40. Jelena Mrdja
    jelenam993@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Katarina Komazec
    koma.p.4e@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  42. Kristina Trifunovic
    kristina_trifunovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  43. Dejana Ilic
    dejanailic84@gmail.com

    ReplyDelete
  44. Marina Tucic tucicm@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Tamara Marinkovic tmtamika@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Katarina Lazarevic
    kaciperka@yahoo.com

    ReplyDelete
  47. Jelena Zivkovic
    zivkovic.jelena87@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Ivana Zlatic
    ivanazlatic92@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Isidora Zakula
    isidorazakula@yahoo.com

    ReplyDelete
  50. Iva Mihajlovic

    iva.mihajlovic.92@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Odlične ste pletilje ;-)
    Nataša Pavlović
    natasapavl@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Milana Radovanovic
    milana1504@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Milica Milošević-Meseldžija
    mmmmilica@hotmail.com

    ReplyDelete
  54. Slatke su!

    Dragana Milovanović
    gagamil12@hotmail.com

    ReplyDelete
  55. Marina Svonja
    svonjamarina@open.telekom.rs

    ReplyDelete
  56. Jelena Veljkovic
    jelena.veljkovic89@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Marija Nikolic
    marija.nikolic1987@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Jelena Bjelic
    cigricaa@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Jelena Bjelic
    cigricaa@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Andrijana Jankovic
    jankovicandrijana@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Arsin Bobana arsinbobana@yahoo.com

    ReplyDelete
  62. Jelena lazarevic jeca.jeca9@hotmail.com

    ReplyDelete
  63. Anđela Šurla
    andjela.shurla@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Milica Bajić
    milica14bajic@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Sladjana Stevanovic
    tinkerbelloflaka@gmail.com

    ReplyDelete
  66. friends forever
    Aleksandra Arsic
    natasamilosevic10@yahoo.com

    ReplyDelete
  67. Anđela Milićević
    andjelakg@live.com

    ReplyDelete
  68. Marija Vicentijevic
    ladymayaa993@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Nevena Nidzovic, nensy1605@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Mina Dobricanin
    minky89@hotmail.co.uk

    ReplyDelete
  71. Jelena Matovic
    m.jelena18@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Katarina Arsic
    katarinajag@yahoo.com

    ReplyDelete
  73. Ana Divac
    anagreenlady@gmail.com

    ReplyDelete
  74. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  75. Divne su narukvice :)

    smalusic@gmail.com

    ReplyDelete
  76. jelena djordjevic
    djordjevic.jelena09@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Sanja Radomirovic
    tanja_radomirovic@hotmail.com

    ReplyDelete
  78. Nevena Manojlovic
    nevena.manojlovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  79. Teodora Zamaklar
    tzamaklar@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Ivana Lazarevic
    ivana.lazarevic702@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Marija Djordjevic
    djordjevichmarija@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Anesa Lavić
    lavicanesa@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Stevic Ana
    stevic.anna@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Sandra Kostic
    sandra.kostic@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Marija Kostic
    maryglamlady@gmail.com

    ReplyDelete
  86. ZNAM kome cu da dam drugu moju... ;) :*
    anja.stancic@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Kristina Rankovic
    rankovickristina_1989(at)yahoo.com

    ReplyDelete
  88. Mirjana Savic

    mikarch85@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Maja Djordjevic
    majadjordjevic236@gmail.com

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails