Wednesday, July 31, 2013

⋆WIN⋆WIN⋆WIN⋆ /RABIOSA pastel bag/_ C L O S E D

Od danas ovde delimo ovu preslatku pastelnu RABIOSA torbu!
Ovakvih torbica nikad dosta! :)
Ja svoju obožavam... Sećate se moje iz prošlog posta?
Učestvovanje obavezno :)))

"You know the drill..." Potrebno je da:


1. likeujete RABIOSA FB page

2. likeujete fRashion FB page

3. ostavite komentar sa imenom i mailom na ovaj post
 

A dobitnika biramo preko sajta RANDOM.ORG početkom sledeće sedmice!

S R E Ć N O!!!

by Marina



translation by Aleksandra Paljić

213 comments:

  1. Sofija Mirčetić

    sophiamircetic96@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Sanja Radic

    radicsanja@yahoo.com

    ReplyDelete
  3. Zaljubljena *.*

    Spela Anzeljc
    Fashionobserver.peppi@gmail.com

    Www

    ReplyDelete
  4. Emina Grbo
    grboster@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Milica Marusic
    milica.marushic@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Maja Djukic
    maja_djkc@yahoo.com

    ReplyDelete
  7. Ivana Jankovic
    jenny87le@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. Dunja Lugic-Besevic
    dunjalugic@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Sandra Kostic
    sandra.kostic@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Marija Mandić
    mandicmaya@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Marija Subotic
    marija.subotic.1511@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Sanja Spasic
    sanjaspasic89@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Andjela Milicevic
    andjelakg@live.com

    ReplyDelete
  14. Miroslava Suput
    mirkamiki@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Sanja Seliškar
    sanja.seliskar@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Miljana Milićević

    mmiksi76@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Ana Gojak
    gojakana@yahoo.com

    ReplyDelete
  18. Milovanovic Ivana
    sarah2key@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Milica Šumaković
    kontakt@milinkuvar.com

    ReplyDelete
  20. Jelena Nikolic
    j.nikolic91@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Biljana Stamenkovic,bikithelooney@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Rajna Kokotovic
    rajna.kokotovic@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Vesna Slavnic
    fb: Se Ka

    vesnaslavnic@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Marija Srdanovic
    marija_srdanovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  25. Dejana Nenadic
    nenadicdejana@yahoo.com

    ReplyDelete
  26. Mirjana Mrdakovic
    mirjana.mrdakovic81@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Katarina Lazarevic
    kaciperka@yahoo.com

    ReplyDelete
  28. Dolores Gubo Brkovic
    doloresgubolory@hotmail.com

    ReplyDelete
  29. Milica
    euroipo@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Kristina Barac, kristyb87@gmail.com

    ReplyDelete
  31. tashitzabananitza@yahoo.com Tamara Jovanovic

    ReplyDelete
  32. Marija Ilic
    masacz48@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Dejana Ilic
    dejanailic84@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Bojana Stanisic
    bojana.stanisic@live.com

    ReplyDelete
  35. Jovana Pajic
    jovana.pajic@yahoo.com

    ReplyDelete
  36. Matejevic Valentina
    vanjamatejevic@gmail.com

    ReplyDelete
  37. '' Style is a way to say who you are,without having to speak.Style is knowing who you are,what you want to say,and not giving a damn''
    Gore Vidal ''Give me a reason to speak ;) ''
    Aleksandra Markovic
    cici_looka_@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Nikolina Vidić
    vidic.nikolina@hotmail.com

    ReplyDelete
  39. angelina popovic
    angelinaandza@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Nevena Manojlovic
    nevenamanojlovic92@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Jovana Mladenovic, sharliza75@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Edina Perkovic
    edinaperkovic@gmail.com

    ReplyDelete
  43. baš je lepa!

    Katarina Lukić
    kajalukic@yahoo.com

    ReplyDelete
  44. Divnaaaaaaaaaaa:)... Jelena Nikolic, jelena.z.nikolic@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Marija Nikolic
    marija.nikolic1987@gmail.com

    ReplyDelete
  46. tiki035@gmail.com Tijana Dirak

    ReplyDelete
  47. Milena Vucic
    milenica88@live.com

    ReplyDelete
  48. Magdalena Panic

    magdalena_maki@hotmail.com

    ReplyDelete
  49. Tatjana Arsic,
    tatjanaarsic@gmail.com

    ReplyDelete
  50. Milena Stanojevic

    msstanojevic@ptt.rs

    ReplyDelete
  51. Jovana Stankovic
    jethro_tull_jovana@hotmail.com

    ReplyDelete
  52. Jovana Petrovic
    lovexit@yahoo.com

    ReplyDelete
  53. Jelena Djurdjevic
    jelenadjurdjevic90@yahoo.com

    ReplyDelete
  54. Jovana Jovanovic

    jjjovana96@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Tamara Jevtovic

    nalog11@live.com

    ReplyDelete
  56. Tamara Simić

    t.simic95.ts@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Vera Vuković

    erevv@hotmail.com

    ReplyDelete
  58. Tatjana Jevtic
    tanjaj87@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Nikolina Dragojevič
    nikolincheto@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Dusica Savic
    dunkili_punkili@yahoo.com

    ReplyDelete
  61. Kakve divne boje <3 zelim!

    Svetlana Zmukic
    dictionaryoffashion@gmail.com
    http://www.dictionaryoffashion.blogspot.com/

    ReplyDelete
  62. Biljana Stojilkovic

    biljanastc@hotmail.rs

    ReplyDelete
  63. Jelena Milovanovic
    jelenica032@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Andjela Ilijev,andelailijev@gmail.com :P

    ReplyDelete
  65. Gordana Bogdanovic
    gordanabogdanovic51@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Tijana Gazdic
    andjelkovic.tijana@gmail.com
    fb: Tijana Andjelkovic

    ReplyDelete
  67. Jovana Stosic
    jovanastosic1990@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Iva Pavlovic
    virdzinija_landuci@hotmail.rs

    ReplyDelete
  69. Slavica Stanojevic

    twosecretsfashion@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Persa Karac beautyandsweets@gmail.com

    ReplyDelete
  71. Tamara Precepa tprecepa@gmail.com

    ReplyDelete
  72. danijela divkovic
    daca2801@hotmail.com

    ReplyDelete
  73. Ivana Djurdjevic
    i.jevtic@yahoo.es

    ReplyDelete
  74. :) Jelena Milic
    jecka994@gmails.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. jecka994@gmail.com *

      Delete
  75. Andrijana Troter
    anchi87nish@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Sandra Borić
    veverica753@yahoo.com
    DIVNA JEEE! :)

    ReplyDelete
  77. Marina Tucic tucicm@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Jovana Obradović
    jovana.obradovic.coka@gmail.com

    ReplyDelete
  79. Marija Milosevic

    marajam85@yahoo.com

    :D

    ReplyDelete
  80. Marijana Prpa
    prpa.marijana@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Savka Grbic
    cacagrbic@yahoo.com
    :)

    ReplyDelete
  82. Maja Alic Dudjik
    maja.alic@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Jelena Cosic
    jelenacosic92@gmail.com

    ReplyDelete
  84. MIma Vasiljevic odbojkasica@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Andrea Miljević

    andrea.miljevic13@gmail.com

    ReplyDelete
  86. SARA TOMOVIC
    neffactory@yahoo.com

    ReplyDelete
  87. Aleksandra Veselinovic
    aveselinovic0@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Milica Milošević-Meseldžija
    mmmmilica@hotmail.com

    ReplyDelete
  89. Radica Gvozdenovic
    gvozdenovic_1607@open.telekom.rs

    ReplyDelete
  90. Kaca Zivic
    kacaa.94@hotmail.com

    ReplyDelete
  91. theanapavlovic@gmail.com
    Ana Pavlovic

    ReplyDelete
  92. Radoslava Grujic
    radoslava.grujic@gmail.com

    ReplyDelete
  93. Milena Baskalovic
    baskalovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  94. Sanja Radomirovic

    tanja_radomirovic@hotmail.com

    ReplyDelete
  95. Danijela Stojilkovic

    stojilkovicdanijela85@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Marija Nagulic
    maki4toma@yahoo.com

    ReplyDelete
  97. Anja Vojinovic
    anjaa33@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Tamara Lukic
    oupsic@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Aaa..pa prelijepa je <3
    LEjla Beba
    ladybug4sunflower@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Ema Stevanovic
    stevanovic.ema@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Elenkov Jovana
    elenkovj91@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Tatjana Miljenovic
    miljenovic_tatjana@yahoo.com

    ReplyDelete
  103. Nadezda Milovic
    natza.milovic@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Mirjana Kopanja
    mima.kubanka@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Sanja Somborac
    somboracsanja@gmail.com

    ReplyDelete
  106. :)
    Marina Luković
    marina.lukovic@gmail.com

    ReplyDelete
  107. Esma Bosnjak
    esma_bosnjak@hotmail.com

    ReplyDelete
  108. Marija Stamenkovic

    korakdosavrsenstva@gmail.com

    ReplyDelete
  109. Nina Zivkovic
    nina4n@gmail.com

    ReplyDelete
  110. Anamarija Storelli
    anamarijastorelli@gmail.com

    ReplyDelete
  111. nesamira@yahoo.com
    Mirjana radovanovic

    ReplyDelete
  112. Vanja Runtic

    vanjaruntic@hotmail.com

    ReplyDelete
  113. Katarina Kruškonja
    kacica_kg@yahoo.com

    ReplyDelete
  114. Taman za mene:)
    Dunja Draginčić-Živić
    dunjazivic@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Prava letnja!
    Nada Pavlovic
    pnadja.6@gmail.com

    ReplyDelete
  116. biljana savic
    biljana.savic.02@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Done!
    Milica Nikic
    petkovic.milica@gmail.com

    ReplyDelete
  118. Aleksandra Saska BoricJuly 31, 2013 at 3:06 PM

    Uhh...bas je lepa torbica! Isla bi mi bas lepo uz novu boju kose! :)
    Aleksandra Boric
    sandraboric@yahoo.com

    ReplyDelete
  119. Nevena Nidzovic
    nensy1605@gmail.com

    ReplyDelete
  120. Jelena Matović
    m.jelena18@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Sandra Radovanović
    sakicasakica@gmail.com

    ReplyDelete
  122. Žana Milanović
    zana_1993@live.com

    ReplyDelete
  123. Miljana Smikic
    miljana.smikic@gmail.com

    ReplyDelete
  124. sanja_j@yahoo.com
    Sanja Markovic

    ReplyDelete
  125. Tamara Miletin :)

    tamaramiletin@gmail.com

    ReplyDelete
  126. Jelena Veljkovic
    jelena.veljkovic89@gmail.com

    ReplyDelete
  127. Natasa Cvetkovic
    natasa.njanja@gmail.com

    ReplyDelete
  128. Nevena Kerecki
    nevenakerecki@msn.com

    ReplyDelete
  129. Dragica Šojić
    lilihipsojic@gmail.com

    ReplyDelete
  130. Ivana Pantic , djingdjongla@hotmail.com

    ReplyDelete
  131. Tijana Ostojic
    haveaniceday15@gmail.com

    ReplyDelete
  132. Jovica Jović,treklneuljudni@gmail.com

    ReplyDelete
  133. Pašalić Anela
    pasalicanelaa@gmail.com

    ReplyDelete
  134. Marija Obradovic
    o_marija@ymail.com

    ReplyDelete
  135. Madison Avenue
    madisonavenue77@gmail.com

    ReplyDelete
  136. Danijela Mirkovic
    danijelaaa96@gmail.com

    ReplyDelete
  137. Aleksandra Urosevic
    aleksandraurosevic@hotmail.rs

    ReplyDelete
  138. Elmedina Tirić
    elmedina__@hotmail.com

    ReplyDelete
  139. Marija Antovic
    maya_frisby@yahoo.com

    ReplyDelete
  140. jelenam993@hotmail.com
    Jelena Mrđa

    ReplyDelete
  141. Dragana Kostadinovic
    dragana8ko@yahoo.com

    ReplyDelete
  142. Bas slatka!
    Milica Ćirić
    cmilica@ymail.com

    ReplyDelete
  143. Sofija Savcic
    spetakovic@yahoo.co.uk

    ReplyDelete
  144. malinasnake(at)gmail(dot)com

    Sandra Simic

    ReplyDelete
  145. Jelena Milojkovic
    principezica@gmail.com

    ReplyDelete
  146. Jovana Milojkovic
    10jokica92@gmail.com

    ReplyDelete
  147. Marija Đorđević
    djordjevichmarija@gmail.com

    ReplyDelete
  148. Milovanovic Radojka
    andjapmf89@gmail.com

    ReplyDelete
  149. Ivana Mišetić, ivanamisetic@hotmail.com

    ReplyDelete
  150. Aleksandra Kostic

    arkapas@gmail.com

    ReplyDelete
  151. SAndra Urosevic
    sandry.urosev@yahoo.com

    ReplyDelete
  152. Marija Stevanovic

    marijas1983@gmail.com

    ReplyDelete
  153. Olja Tomovic

    oljatomovic@gmail.com

    ReplyDelete
  154. Milica Mihajlovic
    mmihajlovic23@gmail.com

    ReplyDelete
  155. Vanja Mihajlović
    hype.su@gmail.com

    ReplyDelete
  156. Nadj Marija mariakrofnica@gmail.com

    ReplyDelete
  157. Tatjana Cuckovic
    tatjanacu@yahoo.com

    ReplyDelete
  158. Teodora Zamaklar
    tzamaklar@gmail.com

    ReplyDelete
  159. Marija
    marijaslowonefb@gmail.com

    ReplyDelete
  160. Slađana Sušilović
    sladana.susilovic@gmail.com

    ReplyDelete
  161. Milena Santrač
    milena.stojkovich@gmail.com

    ReplyDelete
  162. Jelena Vukićević

    jelenavukicevic88@yahoo.com

    ReplyDelete
  163. Marija Panova
    marijapanova995@gmail.com

    ReplyDelete
  164. HOću je! Oljagolubovic@gmail.com

    ReplyDelete
  165. Jovana Magovcevic
    jovana87_jox@hotmail.com

    ReplyDelete
  166. Branislava Firicaski Cordas
    branislavaf@yahoo.co.uk

    ReplyDelete
  167. Anita Stosic stosic.anita@gmail.com

    ReplyDelete
  168. Gordana
    gmcotra@gmail.com

    ReplyDelete
  169. ivanazlatic92@gmail.com

    ReplyDelete
  170. kale_512@yahoo.com
    Katarina Todorovic

    ReplyDelete
  171. Nevena Tomic newena7@gmail.com

    ReplyDelete
  172. Biljana Šojić
    biljanasojic@hotmail.com

    ReplyDelete
  173. Ivana Lazarevic

    ivana.lazarevic702@gmail.com

    ReplyDelete
  174. Lola Golubovic
    mailzafacebookhaha@gmail.com

    ReplyDelete
  175. Nina Zivkovic
    nincela@ymail.com

    ReplyDelete
  176. Ivana Stosic
    ivana.kica92@yahoo.com

    ReplyDelete
  177. MARIJA KONCAR
    marija.koncar0410@gmail.com

    ReplyDelete
  178. Jelena Cenic
    j_cenic@yahoo.com

    ReplyDelete
  179. Anita Đorđievska
    djanitic@gmail.com

    ReplyDelete
  180. znamo se... ;)
    posebno volim kombinaciju...mint + peach = <3
    anja.stancic@gmail.com

    ReplyDelete
  181. Zorana Jondzic
    zorana.jondzic@gmail.com

    ReplyDelete
  182. Jelena Backovic

    jelana.backovic@fvu.me

    ReplyDelete
  183. Pogrijeshila sam mejl.

    jelena.backovic@fvu.me

    Prashtajte :)

    ReplyDelete
  184. Tamara Simić
    t.simic95.ts@gmail.com

    ReplyDelete
  185. Karanac Nevena
    karanacnevena@gmail.com :)

    ReplyDelete
  186. Mnogoo je dooobraa :O
    Milica Sumic

    sumicmilica@yahoo.com

    ReplyDelete
  187. Nina Simonovic
    ninochka.ni@gmail.com

    ReplyDelete
  188. Milica Djukic

    djukicmilica98@gmail.com

    ReplyDelete
  189. jeca.jeca9@hotmail.com Jelena Lazarevic

    ReplyDelete
  190. Marijana Lazarevic
    rijanama_89@yahoo.com

    ReplyDelete
  191. Marija Pavlovic

    marijinedrangulije@gmail.com

    ReplyDelete
  192. Aleksandra Vukobrat

    saskavukobrat@yahoo.com

    ReplyDelete
  193. Stanka Stepanov,
    s_janicic@yahoo.com
    :)

    ReplyDelete
  194. Sanja Savic - Simovic
    sanjasimovic@rocketmail.com
    \preslatka torbica \

    ReplyDelete
  195. Sandra Krstic

    sandrinopertini@gmail.com

    ReplyDelete
  196. Nikolina Bozicic nbozicic26@gmail.com

    ReplyDelete
  197. Dragana Stanojevic
    sdragana21@yahoo.com

    ReplyDelete
  198. Sanja Vecko
    co.jovanovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  199. Jelena Videnovic
    jelena.videnovic@yahoo.com

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails