Sunday, May 5, 2013

CHOIES baseball jacket giveaway_ CLOSED / fRashion za Uskrs polanja jaknu! _ ZAVRŠENO

 obećala, ispunila... U pitanju je sjajna CHOIES koležica jakna. Jakna je veličine M /ali je malo manja/... I prelepa je!
A znate da su ove jakne sada potpuni IT komad... Pogledajte samo Anjinu Pinterest tablu na tu temu, a za inspiraciju...
 Hajmo, učestvujte!



POTREBNO JE DA:
1. Ostavite komentar ispod ovog posta sa imenom, prezimenom i e-mail adresom
2. like-ujte CHOIES page na FBu
3. like-ujte fRashion page
4. šhareujte post na FBu

POBEDNIKA OBJAVLJUJEM za sledeći vikend :)



HRISTOS VASKRSE!
SREĆAN USKRS!
SREĆNO!


by Marina
translation by Aleksandra Paljić

101 comments:

  1. Marijana Prpa
    prpa.marijana@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Dunja Paunovic
    p.dunja@yahoo.com

    ReplyDelete
  3. Jovana Lazovic

    jowanasunshine@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Ajna Zukić

    ajnaudrey.96@gmail.com

    <3

    ReplyDelete
  5. Miljana Milosevic

    miljanaa0794@yahoo.com

    ReplyDelete
  6. Srecan Uskrs.. :)

    Milica Marusic
    milica.marushic@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Emina Mehić eminna.mehic@gmail.com

    ReplyDelete
  8. Andjela Jovanovic
    andjelabk95@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Aleksandra Vrbaški
    zauvek56@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Nikolina Dragojević, nikolincheto@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  11. Srdjana Radakovic

    srdjana.apatin@gmail.com

    ReplyDelete
  12. lily.misic@gmail.com
    Jana Nikolic :)
    <3

    ReplyDelete
  13. Elmedina Tirić
    elmedina__@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Dusica Savic
    dunkili_punkili@yahoo.com

    ReplyDelete
  15. Dragana Kostadinovic
    dragana8ko@yahoo.com

    ReplyDelete
  16. Sandra Kostic
    sandra.kostic@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Dolores Gubo Brkovic
    doloresgubolory@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. maryglamlady@gmail.com
    Marija Kostic

    ReplyDelete
  19. Milena Petrovic lili.milena.88@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Ljiljana Malenovic
    ljiljana.malenovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  21. Bojana Cvetkov
    momentofeverything@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Jelena Atanaskovic
    j.atanaskovic@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Bojana Surbatovic
    bojanas96@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Jelena Cvetkovic
    cvetkovic.jelena7@gmail.com

    ReplyDelete
  25. Milena Santrac
    milena.stojkovich@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Tamara Jevtovic
    nalog11@live.com

    ReplyDelete
  27. Srecan Uskrs...
    milana1504@gmail.com
    http://milanasweetlife.blogspot.com

    ReplyDelete
  28. Vaistinu vaskrese!:)
    Jovana Jokanovic
    keka_273@yahoo.com

    ReplyDelete
  29. Milena Stanojevic
    msstanojevic@ptt.rs

    ReplyDelete
  30. Vanja Runtic

    vanjaruntic@hotmail.com

    ReplyDelete
  31. Vaistinu! :)
    Ah, pa kako ne znamo da su IT, I'm craaving za jednom savrsenom! :)

    dunjabajic@hotmail.com

    ReplyDelete
  32. Željka Tičerić
    zeljkaticeric@hotmail.com

    ReplyDelete
  33. Nataša Unković
    natasa239@yahoo.com

    ReplyDelete
  34. fb- Vila Dobra
    email- allthegiveaways [at] gmail [dot] com

    ReplyDelete
  35. Svetlana Dimitrijevic
    baby1kg@yahoo.com

    ReplyDelete
  36. Vaistinu Voskrese :)
    Maja Bjedov
    todorovic_maja82@yahoo.com

    ReplyDelete
  37. Vaistinu Voskrese
    mikarch85@gmail.com
    Mirjana Savic

    ReplyDelete
  38. Vaistinu Voskrese!
    Milana Bulatovic
    mitjab.11@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Sonja Mavrak
    sonja_mavrak@yahoo.com

    ReplyDelete
  40. Kaca Zivic
    kacaa.94@hotmail.com

    ReplyDelete
  41. Jelena Nikolic.
    j.nikolic91@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Jovana Petrovic
    lovexit@yahoo.com

    ReplyDelete
  43. Srecan Uskrs!
    isidorabokun@yahoo.com
    Isidora Bokun

    ReplyDelete
  44. Sretan Uskrs :)
    ines.talaja@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Milojevic Mila
    milojevicmila68@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Jovana Stankovic
    jethro_tull_jovana@hotmail.com

    ReplyDelete
  47. Milica Belic
    milicapsy@hotmail.com

    ReplyDelete
  48. Marija Nagulic
    maki4toma@yahoo.com

    ReplyDelete
  49. jovana eptrovic :)
    joxy88@mail.com
    Hristos vaskrse:)

    ReplyDelete
  50. Jelena Zivkovic
    zivkovic.jelena87@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Zorana Jondzic
    zorana.jondzic@gmail.com

    ReplyDelete
  52. Ivana Mišetić
    ivanamisetic@hotmail.com

    ReplyDelete
  53. Danijela Stankovic
    dada67@outlook.com

    ReplyDelete
  54. Valentina Stjepanović
    valentinas853@gmail.com

    ReplyDelete
  55. ako je cilj ove nagradne igre da pokloniš nešto svojim čitaocima koji te svakodnevno anonimno prate (a ima ih, ja sam jedna od njih :)), onda mislim da nema potrebe za ovim zahtevima i ostavljanjem ličnih imena i prezimena, šerovanjem slika i lajkovanjem stranica i sl. Ali pretpostavljam da je poenta da se promoviše blog i sajt koji jaknu poklanja (što i jeste ok samo po sebi), ali mi je besmisleno i ružno to uslovljavanje. Ili obraduj svoje čitaoce ili nemoj ništa da im pokloniš (a da na pričam o besmilu lajkovanja stranica na fejsu koje odmah staviš na hide).

    ReplyDelete
    Replies
    1. jednostavno je. to zahteva brand koji poklanja jaknu. ništa na svetu nije "bespatno". :) sve je to stvar rutine, oduzima 2 minuta vremena i ne treba da nervira.

      Delete
  56. zelim zelim zelim:)
    Katarina Arsic katarinajag@yahoo.com

    ReplyDelete
  57. Vanja Colak
    fb: Katja Djurić
    vanja.colak83@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Marijana Butorovic
    marijana.butorovic@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Ivana Maletić
    ivana.maletic.sarin@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  60. Katarina Kuruc
    kuruckatarina@rocketmail.com

    ReplyDelete
  61. Jovana Sarenac
    mjau.mjau.accessories@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Lola Novakovic

    lolanovakovic048@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Mislim da bi mogla da prođe i kao muška jakna.. Hm...

    Srđan Kolarević,

    srdjankolarevic@yahoo.com

    ReplyDelete
  64. Care! ;)
    Koledzica je nikad dosta:*

    ReplyDelete
  65. Nevena Vujošević
    nevenavujosevic@hotmail.com

    ReplyDelete
  66. Katarina Lazarević
    kaciperka@yahoo.com

    ReplyDelete
  67. Ivana Pantic
    djingdjongla@hotmail.com

    ReplyDelete
  68. Olivera Tomic
    oooliveraaaa@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Aleksandra Vasilkova
    amy90vr@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Jelena Gajic
    jelenna1992@hotmail.com

    ReplyDelete
  71. Sanja Mladenovic
    sanjasanjiva@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Dragana Nišić
    gaganisic@gmail.com

    ReplyDelete
  73. Ana Šurdilović :)

    anasurdilovic@yahoo.com

    ReplyDelete
  74. Jelena Radovic
    jecaneca1@hotmail.com

    ReplyDelete
  75. Tamara Nikolic
    tali.lovedealer@gmail.com
    xoxo

    ReplyDelete
  76. Kristina Mihajlovic
    flekica060107@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Jasna Stosic
    Jasna_srb@hotmail.com

    ReplyDelete
  78. Minja Petrovic
    petrovic1minja@gmail.com

    ReplyDelete
  79. michele sette
    fabriano123@hotmail.it

    ReplyDelete
  80. Tamara Savic
    savictamara88@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Tatjana Borisavljevic
    tatjana_borisavljevic@hotmail.com
    fb- Marko Tatjana Mijailovic

    ReplyDelete
  82. Anja Knih
    anja.knih@fer.hr

    ReplyDelete
  83. Ana Gojak
    gojakana@yahoo.com
    :-***

    ReplyDelete
  84. Aida Dedić
    aida.dedic6@hotmail.com

    ReplyDelete
  85. Dragana Todorovic
    lilycorpsebride@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Teodora Zamaklar
    Tzamaklar@gmail.com

    ReplyDelete
  87. rosa sette
    rennamatteo@yahoo.it

    ReplyDelete
  88. Jovana Vukadin
    jocikaknn@hotmail.com

    ReplyDelete
  89. Naama A
    nam12 [at] walla.co.il
    https://www.facebook.com/naama.aha/posts/10151558418075750
    tnx!

    ReplyDelete
  90. Aleksandra Mitrovic

    aleksandra.mitrovic89@gmail.com

    ReplyDelete
  91. Ana Todorovic
    zvezdaveceri@hotmail.com

    ReplyDelete
  92. Ema Sarač
    pink_heart95@hotmail.com

    ReplyDelete
  93. Nataša Turuntaš
    natasa.turuntas@gmail.com

    ReplyDelete
  94. Andjela Djordjevic
    andjelika.paprika@gmail.com

    ReplyDelete
  95. Milena Masic
    masickam@gmail.com

    ReplyDelete
  96. Ivana Mišetić
    ivanamisetic@hotmail.com

    ReplyDelete
  97. Dragana Beronja
    Email: daberky@gmail.com
    FB link:http://www.facebook.com/dragana.daberky/posts/393843147396924

    ReplyDelete
  98. Marija Ivanovic
    Ivanovic910@gmail.com
    https://www.facebook.com/marija.ivanovic.1272?ref=tn_tnmn

    ReplyDelete
  99. Ana Vujovic

    anavujovic57@gmail.com

    ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails